44 Warszawska Granda na Pięści

Harmonogram walk i imprez towarzyszących

Sobota

13:00 do 14:00 – waga i badanie lekarskie zawodników

16:20 – rozpoczęcie zawodów
walki sparingowo – szkoleniowe PIERWSZEGO KROKU BOKSERSKIEGO i ZAWODNIKÓW ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH

16:20
1. Maciej Piasecki (Legia Fight Club) vs Oskar Rutkowski, senior, 91 kg, C , 3×2′

RSC 2 runda

2. Jakub Słoniewski (KS GLOVES) vs Mateusz Szczoczarz (BSB Astoria Bydgoszcz) adept 46 kg 3×1′

PKT 2:1

3. Jakub Płusa (Legia Fight Club) vs Krzysztof Mołczanow , junior 60 kg, klasa C, 3×2′

PKT 3:0

4. Dominik Roszkowski junior vs Kacper Sienkiewicz (CatFight Serock) kadet 64/66 kg, junior/kadet, klasa C, 3×2′

walkower

5. Stanisław Nader (Legia Fight Club) vs Daniel Roszkowski , senior 69 kg, kl. B/C , 3×2′

punkty 3:0

6. Aleksandra Wiechetek (Zdrofit) vs Anna Pulkowska (Noras Team), seniorki 64 kg, klasa C, 3×2′

punkty 2:1

17:30
7. Maksymilian Skowronek (Shark Top Team) vs Maciej Jackowski (KS Red Gloves), senior 75 kg, klasa C

punkty 2:1

8. Bartłomiej Orłowski (Shark Top Team) vs Sylwester Perkowski, senior/junior 81 kg, klasa C, 3×2′

punkty 3:0

9. Joanna Broma (Legia Fight Club) vs Julia Sochocka (CatFight Serock), seniorka/juniorka 51 kg, 3×2′

punkty 3:0

10. Krzysztof Witek Lipka (Papaj GYM) vs Jan Majewski (Klub Bokserski Legia ) senior 91 kg, klasa B, 3×2′

punkty 3:0

18:30 – przerwa na koncert KARAT NM

WALKI ZAWODNIKÓW Z LICENCJAMI PZB

11. Włodimir Losev (Legia Fight Club) vs Radosław Rudiuk (KS Raszyn), senior 64 kg, A, senior 3×3′

punkty 2:1

12. Szymon Brząkała (Legia Fight Club) vs Mariusz Szczepański (Knockout Gym), senior 64 kg, A, 3×3′

AB 3 runda

13. Mateusz Karolak (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Kacper Niewiadomski (KS Raszyn), senior 69 kg, 3×3′

punkty 2:1

PÓŁFINAŁ TURNIEJU

Transmisje online

Wrealu24.tv
Image

Niedziela

od 7:30 do 9 – waga i badanie lekarskie zawodników

10:00 – start walk, WALKI PIERWSZEGO KROKU BOKSERSKIEGO

Na początku walki w kategoriach 69 kg, 81 kg i +91kg

1. Arkadiusz Fader (Papaj Boxing Team) vs Bartłomiej Pudlewski (Niezrzeszony), +91 kg, klasa C, 3×2′

punkty 3:0

2. Hubert Mędrzycki (KB Pięściarz Warszawa) vs Przemysław Miśkiewicz (Rzgów Top Team), 69 kg, klasa C, 3×2′

punkty 2:1

3. Mikołaj Supeł (WCA) vs Adrian Kowalski (Mini Fit Fight Gym), 69 kg, klasa C, 3×2′

punkty 3:0

4. Adrian Skrzypek (Legia Fight Club) vs Andrzej Rosłoń (Bad Moose Łochów), senior 69 kg, klasa C, 3×2′

punkty 3:0

5. Mariusz Mejka (aboklicki Boxing Team) vs Paweł Berej (niezrzeszony), 81 kg, klasa C, 3×2′

RSC 3 runda

6. Marcin Grasza (KS Kuźnia Wola Warszawa) vs Kamil Nowak (niezrzeszony), 81 kg, klasa C, 3×2′

punkty 2:1

11:00 – walki pierwszego kroku + jedna walka w klasie B
7. Bartłomiej Tomczyk (Sorok Boxing Team Łódź) vs Kacper Zalewski (Legia Fight Club), senior 81 kg, C

punkty 2:1

8. Marcin Adamkiewicz (Uniq Fight Club) vs Hubert Soroka (Fight Fabric Challenge) senior 81 kg B, 3×2′

punkty 2:1

9. Artur Wojtasik (Rzgów Top Team) vs Paweł Witkowski (X-Fight Piaseczno) senior 81 kg, C, 3×2′

punkty 2:1

10. Konrad Kowalski (X-Fight Piaseczno) vs Piotr Trojanowski (Sparta Gym Warszawa)senior +91 kg, klasa C, 3×2′

punkty 3:0

11. Michał Walasiak (Sorok Boxing Team Łódź) vs Radosław Wojewódzki, senior 81 kg, klasa C, 3×2′

 

ok 12:00 – przerwa koncert JACOL PEWNA POZYCJA

ok. 13:00
Dalsza część walk PIERWSZEGO KROKU BOKSERSKIEGO, walki w kategoriach 64 kg, 75 kg, 91 kg, a także walka adeptów i kobiet

12. Tomasz Banik (Niezrzeszony) vs Eryk Czachor (Radomski Klub Taekwandoo) senior 64 kg kl. C, 3×2′

punkty 3:0

13. Daria Sosnowska (Mini Fit Fight Gym) vs Aleksandra Kisiel (Box Garda Marki), juniorka/seniorka 75 kg, klasa C, 3×2′

punkty 3:0

14. Mateusz Cieślak (Rzgów Top Team) vs Bartosz Kucharczyk (Legia Fight Club), 75 kg, C, kl. C, 3×2′

punkty 3:0

15. Konrad Salski (Rzgów Top Team) vs Kamil Cegliński (Żoliborska Szkoła Boksu) 75 kg, kl. C, 3×2′

punkty 3:0

14:00
16. Sylwester Skuza (Legia Fight Club) vs Adrian Chojecki (Sorok Boxing Team Łódź) 91 kg, kl. C, 3×2′

RSC 2 runda

17. Jakub Sałyga (Legia Fight Club) vs Jakub Olasik (Rzgów Top Team), senior 91 kg, klasa C, 3×2′

punkty 3:0

18. Marcin Bogdan (Niezrzeszony) vs Szymon Borecki (Legia Fight Club), senior 91 kg, kl. C, 3×2′

RSC 2 runda

19. Kosma Czerniakowski (Rickard Fight Club) vs Kacper Kupski (Factory Gym Fight), kadet 70 kg, kl. C, 3×2′

punkty 3:0

20. Jakub Sajnóg vs Kuba Lenart (Mini Fit Fight Gym), kadet 75 kg, kl.C, 3×2′

punkty 3:0

15:00
Przerwa na spotkania, przemówienia i koncert rapera STOPA.

15:30
Walki w klasie ŚREDNIO-ZAAWSOWANEJ – zawodnicy, którzy mają już większe doświadczenie na ringu

21. Wiktor Brański (Sparta Gym) vs Igor Pryga (SKS Rojek Kraków), senior/junior 69 kg, kl. B senior/junior

punkty 2:1

22. Kamil Dulski (Rickard Fight Club) vs Szymon Brząkała (Legia Fight Club), senior 69 kg, senior, kl. B/A, 3×2′

punkty 3:0

23. Filip Pham Hong (niestowarzyszony) vs Maciej Kosicki (niestowarzyszony), senior 75 kg, kl. B, 3×2′

punkty 3:0

24. Dawid Ludwisiak vs Michał Fabisiewicz (Klub Bokserski Legia) senior 75 kg, kl. C/B, 3×2′

25. Piotr Pudlewski vs Krzysztof Piórkowski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków), 91 kg, B,

punkty 3:0

26. Tomasz Jankowski (Legia Fight Club) vs Fabian Rulewski (niezrzeszony Grudziądz) +91 kg, senior, 3×2′

punkty 2:1

27. Tomasz Chmiel (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Karol Paciorkiewicz (niestowarzyszony)

ok. 16:30 – PRZERWA NA SPOTKANIE Z KOMBATANTEM I KONCERT CZŁONKÓW INSPEKTORATU WiN

17:00 WALKI ZAWODNIKÓW Z LICENCJAMI PZB
WALKI W SPRZĘCIE ATESTOWANYM BEZ KASKÓW 3×3′

 

28. Piotr Stefaniak (KB Legia Warszawa) vs Dariusz Wilk (Rzgów Top Team), senior 81 kg, 3×3′

KO 1 runda

29. Karol Figlant (Legia Fight Club) vs Jan Klimek (Niezrzeszony), senior 91 kg, 3×3′

RSC 3 runda

30. FINAŁ TURNIEJU 69 kg

Kacper Niewiadomski (KS Raszyn) vs Rafał Zalewski (Gimnazjon Wyszków)

punkty 3:0